Medyum (1.0.1) - en to ht translation catalogue (6 entries)

en: On
ht: Ouvè

en: Updated
ht: A jou

en: Off
ht: Fèmen

en: Promoted to front page
ht: Fè pwomosyon sou paj akèy la

en: Skip to main content
ht: Ale nan kontni prensipal la

en: Secondary tabs
ht: Dezyèm kolòn
