Medyum (1.0.1) - en to lv translation catalogue (30 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Content
lv: Saturs

en: On
lv: Aktīvs

en: Go to previous page
lv: Uz iepriekšējo lapu

en: Go to parent page
lv: Doties uz vecāklapu

en: Go to next page
lv: Uz nākamo lapu

en: Core
lv: Kodols

en: Updated
lv: Atjaunināts

en: n/a
lv: n/p

en: Last post
lv: Jaunākais ieraksts

en: Breadcrumb
lv: Atpakaļceļš

en: Off
lv: Izslēgts

en: Right sidebar
lv: Labā sānjosla

en: Promoted to front page
lv: Izvirzīts uz sākumlapu

en: Up
lv: Augoša

en: Forum
lv: Forums

en: Add new comment
lv: Pievienot jaunu komentāru

en: in
lv: iekš

en: Topics
lv: Tēmas

en: Posts
lv: Ievietotās ziņas

en: Content Bottom
lv: Zem Satura

en: New
lv: Jauns

en: Next page
lv: Nākamā lapa

en: Go to first page
lv: Doties uz pirmo lapu

en: Go to last page
lv: Doties uz pēdējo lapu

en: Skip to main content
lv: Pārlekt uz galveno saturu

en: Primary tabs
lv: Primārās cilnes

en: Secondary tabs
lv: Sekundārās cilnes

en: Highlighted
lv: Izgaismots

en: Text Formats
lv: Teksta Formāti
