Medyum (1.0.0) - en to pl translation catalogue (36 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Content
pl: Zawartość

en: Go to previous page
pl: Przejdź do poprzedniej strony

en: Go to parent page
pl: Wyświetla stronę nadrzędną

en: Go to next page
pl: Przejdź do następnej strony

en: Core
pl: Rdzeń

en: Updated
pl: Uaktualniono

en: n/a
pl: n.d.

en: Last post
pl: Ostatni wpis

en: Breadcrumb
pl: Ścieżka nawigacyjna

en: Right sidebar
pl: Prawy pasek boczny

en: Up
pl: W górę

en: Add new comment
pl: Dodaj komentarz

en: in
pl: wśród

en: Topics
pl: Tematy

en: Posts
pl: Wpisy

en: Content Top
pl: Lewy nagłówek

en: Content Bottom
pl: Na dole treści

en: New
pl: Nowy

en: Next page
pl: Następna strona

en: Go to first page
pl: Przejdź do pierwszej strony

en: Go to last page
pl: Przejdź do ostatniej strony

en: Skip to main content
pl: Przejdź do treści

en: Primary tabs
pl: Zakładki podstawowe

en: Secondary tabs
pl: Zakładki dodatkowe

en: Pagination
pl: Stronicowanie

en: Highlighted
pl: Wyróżnione

en: Previous page
pl: Poprzednia strona

en: Text Formats
pl: Formaty tekstów

en: Last page
pl: Ostatnia strona

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create_content">content type creation page</a> to add a new content type.
pl: Nie utworzono jeszcze żadnego typu treści. Aby utworzyć nowy typ treści przejdź do <a href="@create_content">tego formularza</a>.

en: Book outline for @book.title
pl: Spis treści książki dla @book.title

en: Book traversal links for
pl: Odnośniki nawigacji książki

en: First page
pl: Pierwsza strona

en: By @author @time ago
pl: Przez @author @time temu

en: A clean, accessible, and flexible Drupal front-end theme.
pl: Przejrzysta, przystępna i elastyczna skórka dla Drupala.
