Medyum (1.0.1) - en to uk translation catalogue (40 entries)

en: Home
uk: Головна

en: Content
uk: Вміст

en: On
uk: Увімкнено

en: Go to previous page
uk: На попередню сторінку

en: Go to parent page
uk: Перейти на батьківську сторінку

en: Go to next page
uk: До наступної сторінки

en: Core
uk: Ядро

en: Updated
uk: Оновлено

en: n/a
uk: н/д

en: Last post
uk: Останній допис

en: Breadcrumb
uk: Рядок навіґації

en: Off
uk: Вимкнено

en: Right sidebar
uk: Права бічна панель

en: Promoted to front page
uk: Винесено на головну сторінку

en: Up
uk: Вгору

en: Forum
uk: Форум

en: Add new comment
uk: Коментувати

en: in
uk: в

en: Topics
uk: Теми

en: Posts
uk: Дописи

en: Content Top
uk: Вміст зверху

en: Content Bottom
uk: Вміст знизу

en: New
uk: Нові

en: Next page
uk: Наступна сторінка

en: Go to first page
uk: До першої сторінки

en: Go to last page
uk: До останньої сторінки

en: Skip to main content
uk: Перейти до основного вмісту

en: Primary tabs
uk: Основні вкладки

en: Secondary tabs
uk: Другорядні вкладки

en: Pagination
uk: Розбивка на сторінки

en: Highlighted
uk: Виділено

en: Previous page
uk: Попередня сторінка

en: Text Formats
uk: Формати тексту

en: Last page
uk: Остання сторінка

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create_content">content type creation page</a> to add a new content type.
uk: Жодного типу матеріалу поки не створено. Щоб додати новий тип матеріалу, відвідайте сторінку <a href="@create_content">створення типів матеріалу</a>.

en: Book outline for @book.title
uk: Підшивка книг для @book.title

en: Book traversal links for
uk: Книжкові перехресні посилання для

en: First page
uk: Перша сторінка

en: By @author @time ago
uk: Створено @author @time тому

en: A clean, accessible, and flexible Drupal front-end theme.
uk: Легка і гнучка тема оформлення Drupal з підтримкою спеціальних можливостей.
