Meeting API (1.0.0-alpha1) - en to be translation catalogue (15 entries)

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Author
be: Аўтар

en: List
be: Спіс

en: Description
be: Апісанне

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Label
be: Подпіс

en: View
be: Праглядзець

en: Updated
be: Абноўлена

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Created
be: Створана

en: Authored on
be: Дата:

en: Machine name
be: Машынная назва
