Meeting API (1.0.0-alpha1) - en to el translation catalogue (16 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Author
el: Συντάκτης

en: List
el: Λίστα

en: Description
el: Περιγραφή

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Servers
el: Διακομιστές

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Label
el: Ετικέτα

en: View
el: Προβολή

en: Updated
el: Ενημερώθηκε

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Authored on
el: Συντάχθηκε στις

en: Changed
el: Τροποποιημένο

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής
