Meeting API (1.0.0-alpha1) - en to is translation catalogue (14 entries)

en: Status
is: Staða

en: Delete
is: Eyða

en: Author
is: Höfundur

en: List
is: Listi

en: Description
is: Lýsing

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Enabled
is: Virkt

en: Servers
is: Þjónar

en: Edit
is: Breyta

en: Label
is: Merking

en: View
is: Skoða

en: Updated
is: Uppfært

en: ID
is: Kenni

en: Created
is: Stofnað
