Meeting API (1.0.0-alpha1) - en to te translation catalogue (11 entries)

en: Status
te: స్థితి

en: Delete
te: తొలగించు

en: Author
te: రచయిత

en: List
te: జాబితా

en: Description
te: వివరణ

en: Disabled
te: అచేతనం అయింది

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: Edit
te: మార్చు

en: Label
te: లేబుల్

en: View
te: చూడు

en: Created
te: సృష్టితం
