Meeting API (1.0.0-alpha2) - en to ca translation catalogue (17 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Author
ca: Autor

en: List
ca: Llistat

en: Description
ca: Descripció

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Edit
ca: Edita

en: Label
ca: Etiqueta

en: View
ca: Mostra

en: Updated
ca: Actualitzat

en: Created
ca: Creat

en: Authored on
ca: Elaborat el

en: Plugin
ca: Connector

en: Changed
ca: Canviat

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: Plugin ID
ca: ID del connector
