Meeting API (1.0.0-alpha2) - en to cs translation catalogue (17 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Delete
cs: Smazat

en: Author
cs: Autor

en: List
cs: Seznam

en: Description
cs: Popis

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Servers
cs: Servery

en: Edit
cs: Upravit

en: Label
cs: Popisek

en: View
cs: Zobrazit

en: Updated
cs: Aktualizováno

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Authored on
cs: Vytvořeno dne

en: Changed
cs: Změněno

en: Machine name
cs: Strojový název

en: Plugin ID
cs: ID pluginu
