Meeting API (1.0.0-alpha2) - en to et translation catalogue (18 entries)

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Author
et: Autor

en: List
et: Nimekiri

en: Description
et: Kirjeldus

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Servers
et: Serverid

en: Edit
et: Muuda

en: Label
et: Nimetus

en: View
et: Kuva

en: Updated
et: Uuendatud

en: Created
et: Loodud

en: Authored on
et: Loomise kuupäev

en: Changed
et: Muudetud

en: Add server
et: Lisa server

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: Plugin ID
et: Plugina ID
