Meeting API (1.0.0-alpha2) - en to is translation catalogue (13 entries)

en: Status
is: Støða

en: Delete
is: Strika

en: Author
is: Høvundur

en: List
is: Listi

en: Description
is: Lýsing

en: Disabled
is: Óvirkjað

en: Enabled
is: Virkjað

en: Edit
is: Broyt

en: View
is: Vís

en: Updated
is: Dagført

en: Created
is: Stovnað

en: Authored on
is: Skrivað tann

en: Machine name
is: Maskinnavn
