Meeting API (1.0.0-alpha2) - en to id translation catalogue (14 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Author
id: Penulis

en: List
id: Daftar

en: Description
id: Deskripsi

en: Disabled
id: Non Aktif

en: Enabled
id: Aktif

en: View
id: Lihat

en: Updated
id: Diperbaharui

en: Created
id: Dibuat

en: Authored on
id: Ditulis pada

en: Changed
id: Berubah

en: Add server
id: Tambahkan server

en: Machine name
id: Nama mesin

en: Plugin ID
id: ID Plugin
