Meeting API (1.0.0-alpha2) - en to lt translation catalogue (17 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Author
lt: Autorius

en: List
lt: Sąrašas

en: Description
lt: Aprašymas

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Label
lt: Etiketė

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: Created
lt: Sukurta

en: Authored on
lt: Sukūrimo data

en: Plugin
lt: Įskiepis

en: Changed
lt: Pakeista

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: Plugin ID
lt: Įskiepio ID
