Meeting API (1.0.0-alpha2) - en to lv translation catalogue (17 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Author
lv: Autors

en: List
lv: Saraksts

en: Description
lv: Apraksts

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Servers
lv: Servisi

en: Edit
lv: Labot

en: Label
lv: Etiķete

en: View
lv: Skatīt

en: Updated
lv: Atjaunināts

en: Created
lv: Izveidots

en: Authored on
lv: Sagatavots

en: Plugin
lv: Spraudnis

en: Changed
lv: Labots

en: Machine name
lv: Mašīnvārds
