Meeting API (1.0.0-alpha2) - en to nl translation catalogue (17 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Author
nl: Auteur

en: List
nl: Lijst

en: Description
nl: Beschrijving

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Edit
nl: Bewerken

en: View
nl: Weergeven

en: Updated
nl: Bijgewerkt

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Authored on
nl: Aangemaakt op

en: Plugin
nl: Plug-in

en: Changed
nl: Gewijzigd

en: Add server
nl: Server toevoegen

en: Machine name
nl: Systeemnaam

en: Plugin configuration
nl: Plugin-configuratie

en: Plugin ID
nl: Plug-in ID
