Meeting API (1.0.0-alpha2) - en to nn translation catalogue (13 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Author
nn: Forfattar

en: List
nn: Liste

en: Description
nn: Beskriving

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Edit
nn: Rediger

en: Label
nn: Etikett

en: View
nn: Sjå på

en: Updated
nn: Oppdatert

en: Created
nn: Laga

en: Authored on
nn: Skrive

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn
