Meeting API (1.0.0-alpha2) - en to sk translation catalogue (18 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Author
sk: Autor

en: List
sk: Zoznam

en: Description
sk: Popis

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Edit
sk: Upraviť

en: Label
sk: Označenie

en: View
sk: Zobraziť

en: Updated
sk: Aktualizované

en: Created
sk: Vytvorené

en: Authored on
sk: Napísané dňa

en: Changed
sk: Zmenené

en: Add server
sk: Pridať server

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: Plugin configuration
sk: Konfigurácia doplnku

en: Plugin ID
sk: ID doplnku
