Meeting API (1.0.0-alpha2) - en to uk translation catalogue (24 entries)

en: Status
uk: Стан

en: Delete
uk: Видалити

en: Author
uk: Автор

en: List
uk: Список

en: Description
uk: Опис

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Servers
uk: Сервери

en: Edit
uk: Редагувати

en: Label
uk: Мітка

en: View
uk: Перегляд

en: Updated
uk: Оновлено

en: Created
uk: Створено

en: Authored on
uk: Створено

en: Plugin
uk: Плаґін

en: Changed
uk: Змінено

en: Add server
uk: Додати сервер

en: Server
uk: Сервер

en: Machine name
uk: Машинна назва

en: Backend
uk: Сервер

en: Meeting
uk: Зустріч

en: Server ID
uk: ID сервера

en: Plugin configuration
uk: Конфігурація плаґіна

en: Plugin ID
uk: ID плаґіну
