Meeting API (1.0.0-alpha2) - en to vi translation catalogue (20 entries)

en: Status
vi: Trạng thái

en: Delete
vi: Xóa

en: Author
vi: Tác giả

en: List
vi: Danh sách

en: Description
vi: Mô tả

en: Disabled
vi: Tắt

en: Enabled
vi: Bật

en: Servers
vi: Máy chủ

en: Edit
vi: Sửa

en: Label
vi: Nhãn

en: View
vi: Xem

en: Updated
vi: Đã cập nhật

en: ID
vi: Mã

en: Created
vi: Tạo bởi

en: Authored on
vi: Viết lúc

en: Plugin
vi: Trình cắm

en: Changed
vi: Đã thay đổi

en: Server
vi: Máy chủ

en: Machine name
vi: Tên nội bộ

en: Backend
vi: Hậu phương
