Meeting API (1.0.0-alpha3) - en to af translation catalogue (11 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Author
af: Outeur

en: List
af: Lys

en: Description
af: Beskrywing

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Servers
af: Bedieners

en: Edit
af: Wysig

en: View
af: Wys

en: Created
af: Geskep

en: Authored on
af: Geskep op
