Meeting API (1.0.0-alpha3) - en to ar translation catalogue (18 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: حذف

en: Author
ar: المؤلف

en: List
ar: قائمة

en: Description
ar: الوصف

en: Disabled
ar: معطل

en: Enabled
ar: مفعل

en: Edit
ar: تحرير

en: Label
ar: التسمية

en: View
ar: عرض

en: Updated
ar: تم التحديث

en: ID
ar: المعرف ID

en: Created
ar: تم الإنشاء

en: Authored on
ar: أُنشِئ يوم

en: Plugin
ar: ملحق (Plugin)

en: Changed
ar: تم التغير

en: Machine name
ar: الاسم الآلي

en: Plugin ID
ar: معرف الملحق (plugin ID)
