Meeting API (1.0.0-alpha3) - en to bg translation catalogue (13 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Author
bg: Автор

en: List
bg: Списък

en: Description
bg: Описание

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: Edit
bg: Редактирай

en: Label
bg: Заглавие

en: View
bg: Прегледай

en: Updated
bg: Обновено

en: Created
bg: Създадено

en: Authored on
bg: Написано на
