Meeting API (1.0.0-alpha3) - en to fi translation catalogue (17 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Delete
fi: Poista

en: Author
fi: Tekijä

en: List
fi: Lista

en: Description
fi: Kuvaus

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Label
fi: Tunnus

en: View
fi: Näytä

en: Updated
fi: Päivitetty

en: Created
fi: Luotu

en: Authored on
fi: Luotu

en: Changed
fi: Muuttunut

en: Add server
fi: Lisää palvelin

en: Server
fi: Palvelin

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi
