Meeting API (1.0.0-alpha3) - en to gl translation catalogue (16 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Author
gl: Autor/a

en: List
gl: Lista

en: Description
gl: Descrición

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: Edit
gl: Editar

en: Label
gl: Etiqueta

en: View
gl: Ver

en: Updated
gl: Actualizado

en: Created
gl: Creado

en: Authored on
gl: Creado en

en: Changed
gl: Cambiado

en: Server
gl: Servidor

en: Machine name
gl: Nome de sistema
