Meeting API (1.0.0-alpha3) - en to he translation catalogue (18 entries)

en: Status
he: סטטוס

en: Delete
he: מחיקה

en: Author
he: מחבר/ת

en: List
he: רשימה

en: Description
he: תיאור

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Edit
he: עריכה

en: Label
he: תווית

en: View
he: צפיה

en: Updated
he: עודכן

en: Created
he: נוצר

en: Authored on
he: בתאריך

en: Plugin
he: פלאגין

en: Changed
he: השתנה

en: Server
he: שרת

en: Machine name
he: שם מכונה

en: Meeting
he: פגישה
