Meeting API (1.0.0-alpha3) - en to hu translation catalogue (27 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Delete
hu: Törlés

en: Author
hu: Szerző

en: List
hu: Lista

en: Description
hu: Leírás

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Servers
hu: Kiszolgálók

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Label
hu: Címke

en: View
hu: Megtekintés

en: Updated
hu: Frissítve

en: ID
hu: Azonosító

en: Created
hu: Létrehozva

en: Authored on
hu: Beküldés ideje

en: Plugin
hu: Beépülő

en: Changed
hu: Módosítva

en: Add server
hu: Kiszolgáló hozzáadása

en: Server
hu: Kiszolgáló

en: Machine name
hu: Programok által használt név

en: Backend
hu: Háttérrendszer

en: Server ID
hu: Kiszolgáló azonosító

en: Plugin configuration
hu: Bővítmény konfiguráció

en: Plugin ID
hu: A bővítmény azonosítója

en: Configure %plugin backend
hu: %plugin háttérrendszer beállítása

en: server
hu: kiszolgáló

en: servers
hu: kiszolgálók
