Meeting API (1.0.0-alpha3) - en to ja translation catalogue (19 entries)

en: Status
ja: 状態

en: Delete
ja: 削除

en: Author
ja: 投稿者

en: List
ja: リスト

en: Description
ja: 説明

en: Disabled
ja: 無効

en: Enabled
ja: 有効

en: Servers
ja: サーバー

en: Edit
ja: 編集

en: Label
ja: ラベル

en: View
ja: ビュー

en: Updated
ja: 更新

en: Created
ja: 作成

en: Authored on
ja: 投稿日時

en: Plugin
ja: プラグイン

en: Changed
ja: 変更済

en: Server
ja: サーバー

en: Machine name
ja: システム内部名称

en: Plugin ID
ja: プラグインID
