Meeting API (1.0.0-alpha3) - en to jv translation catalogue (13 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Author
jv: Penulis

en: List
jv: Daftar

en: Description
jv: Katrangan

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: Edit
jv: Sunting

en: Label
jv: Judul

en: View
jv: Tampilan

en: Updated
jv: Wis anyar

en: Created
jv: Digawé

en: Authored on
jv: Ditulis nang

en: Machine name
jv: Jeneng mesin
