Meeting API (1.0.0-alpha3) - en to ms translation catalogue (12 entries)

en: Delete
ms: Padam

en: Author
ms: Pengarang

en: List
ms: Senarai

en: Description
ms: Huraian

en: Disabled
ms: Dinyahbolehkan

en: Enabled
ms: Dibolehkan

en: Edit
ms: Sunting

en: View
ms: Pandangan

en: Updated
ms: Telah dikemaskinikan

en: Created
ms: Diciptakan

en: Authored on
ms: Dikarang pada

en: Machine name
ms: Nama mesin
