Meeting API (1.0.0-alpha3) - en to ru translation catalogue (22 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Delete
ru: Удалить

en: Author
ru: Автор

en: List
ru: Список

en: Description
ru: Описание

en: Disabled
ru: Отключено

en: Enabled
ru: Включено

en: Servers
ru: Серверы

en: Edit
ru: Редактировать

en: Label
ru: Метка

en: View
ru: Просмотр

en: Updated
ru: Обновлено

en: Created
ru: Создано

en: Authored on
ru: Создан в

en: Plugin
ru: Плагин

en: Changed
ru: Изменение

en: Add server
ru: Добавить сервер

en: Server
ru: Сервер

en: Machine name
ru: Машинное имя

en: Server ID
ru: Сервер ID

en: Plugin configuration
ru: Конфигурация плагина

en: Plugin ID
ru: ID плагина
