Meeting API (1.0.0-alpha3) - en to sv translation catalogue (17 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Author
sv: Författare

en: List
sv: Lista

en: Description
sv: Beskrivning

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Servers
sv: Servrar

en: Edit
sv: Redigera

en: Label
sv: Etikett

en: View
sv: Visa

en: Updated
sv: Uppdaterad

en: Created
sv: Skapad

en: Authored on
sv: Författad

en: Plugin
sv: Insticksprogram

en: Changed
sv: Ändrad

en: Machine name
sv: Maskinläsbart namn

en: Plugin ID
sv: ID-nummer för plugin
