Meeting API (1.0.0-alpha1) - en to da translation catalogue (16 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Author
da: Forfatter

en: List
da: Vis

en: Description
da: Beskrivelse

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Servers
da: Servere

en: Edit
da: Redigér

en: Label
da: Etiket

en: View
da: Vis

en: Updated
da: Opdateret

en: Created
da: Oprettet

en: Authored on
da: Skrevet den

en: Changed
da: Ændret

en: Add server
da: Tilføj server

en: Machine name
da: Internt navn
