Meeting API (1.0.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (14 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Author
hr: Autor

en: List
hr: Popis

en: Description
hr: Opis

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Servers
hr: Poslužitelji

en: Edit
hr: Uredi

en: Label
hr: Oznaka

en: View
hr: Pregled

en: Updated
hr: Osvježeno

en: Created
hr: Stvoreno

en: Authored on
hr: Izrađeno

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv
