Meeting API (1.0.0-alpha1) - en to os translation catalogue (10 entries)

en: Status
os: Статус

en: Delete
os: Аппар

en: Author
os: Автор

en: List
os: Номхыгъд

en: Description
os: Афыст

en: Disabled
os: Хицæн у

en: Enabled
os: Иу у

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Label
os: Нысан

en: View
os: Фенд
