Meeting API (1.0.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (18 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Author
pl: Autor

en: List
pl: Lista

en: Description
pl: Opis

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: Servers
pl: Serwery

en: Edit
pl: Edytuj

en: Label
pl: Etykieta

en: View
pl: Widok

en: Updated
pl: Uaktualniono

en: Created
pl: Utworzono

en: Authored on
pl: Data dodania

en: Changed
pl: Zmieniono

en: Add server
pl: Dodaj serwer

en: Server
pl: Serwer

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: Server ID
pl: ID serwera
