Meeting API (1.0.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (16 entries)

en: Delete
pt: Apagar

en: Author
pt: Autor

en: List
pt: Lista

en: Description
pt: Descrição

en: Disabled
pt: Desativado

en: Enabled
pt: Habilitado

en: Servers
pt: Servidores

en: Edit
pt: Editar

en: Label
pt: Rótulo

en: View
pt: Ver

en: Updated
pt: Atualizado

en: Created
pt: Criado

en: Authored on
pt: Escrito em

en: Changed
pt: Alterado

en: Machine name
pt: Nome de máquina

en: Meeting
pt: Reunião
