Meeting API (1.0.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (17 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Delete
ro: Șterge

en: Author
ro: Autor

en: List
ro: Listă

en: Description
ro: Descriere

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Enabled
ro: Activat

en: Edit
ro: Editați

en: Label
ro: Etichetă

en: View
ro: Afișează

en: Updated
ro: Actualizat

en: Created
ro: Creat

en: Authored on
ro: Scris pe

en: Changed
ro: Schimbat

en: Machine name
ro: Numele mașinii

en: Meeting
ro: Întâlnire

en: Server ID
ro: ID-ul Serverului
