Meeting API (1.0.0-alpha1) - en to sq translation catalogue (11 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Author
sq: Autori

en: List
sq: Lista

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Edit
sq: Ndrysho

en: View
sq: Shfaq

en: Created
sq: Krijuar

en: Authored on
sq: Krijuar më
