MeetMy.bot Clone (1.0.1) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Configure
az: Konfiqurasiya edin

en: Width
az: Eni

en: Height
az: Hündürlüyü

en: Configuration
az: Konfiqurasiya

en: About
az: Haqqında
