MeetMy.bot Clone (1.0.1) - en to lv translation catalogue (13 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Display Settings
lv: Attēlojuma uzstādījumi

en: Display mode
lv: Attēlošanas režīms

en: Configure
lv: Konfigurēt

en: Width
lv: Platums

en: Height
lv: Augstums

en: Configuration
lv: Konfigurācija

en: General Settings
lv: Vispārējie uzstādījumi

en: Percentage (%)
lv: Procenti (%)

en: Not configured
lv: Nekonfigurēts

en: Usage
lv: Izmantošana

en: About
lv: Par

en: Configured
lv: Konfigurēts
