MeetMy.bot Clone (1.0.1) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Width
ug: كەڭلىكى

en: Height
ug: ئېگىزلىكى

en: Configuration
ug: لايىھە

en: About
ug: ھەققىدە
