MeetMy.bot Clone (1.0.2) - en to cs translation catalogue (11 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Display mode
cs: Režim zobrazení

en: Configure
cs: Nastavení

en: Width
cs: Šířka

en: Height
cs: Výška

en: Configuration
cs: Nastavení

en: General Settings
cs: Obecné nastavení

en: Percentage (%)
cs: Část (%)

en: Not configured
cs: Nenastaveno

en: Usage
cs: Použití

en: About
cs: Popis
