MeetMy.bot Clone (1.0.2) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Configure
cy: Ffurfweddu

en: Width
cy: Lled

en: Height
cy: Uchder

en: Configuration
cy: Ffurfweddiad

en: Not configured
cy: Heb ei ffurfweddu
