MeetMy.bot Clone (1.0.2) - en to el translation catalogue (11 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Display Settings
el: Ρυθμίσεις Εμφάνισης

en: Display mode
el: Τρόπος εμφάνισης

en: Configure
el: Διευθέτηση

en: Width
el: Πλάτος

en: Height
el: Ύψος

en: Configuration
el: Παραμετροποίηση

en: Percentage (%)
el: Ποσοστό (%)

en: Not configured
el: Δεν έχει διευθετηθεί

en: Usage
el: Χρήση

en: About
el: Περί
