MeetMy.bot Clone (1.0.2) - en to vi translation catalogue (10 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Configure
vi: Cấu hình

en: Width
vi: Chiều rộng

en: Height
vi: Chiều cao

en: Configuration
vi: Cấu hình

en: General Settings
vi: Thiết lập chung

en: Percentage (%)
vi: Tỷ lệ (%)

en: Not configured
vi: Không được cấu hình

en: Usage
vi: Sử dụng

en: About
vi: Giới thiệu
