MeetMy.bot Clone (1.0.2) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Display mode
ca: Mode de visualització

en: Configure
ca: Configura

en: Width
ca: Amplada

en: Height
ca: Alçada

en: Configuration
ca: Configuració

en: Percentage (%)
ca: Percentatge (%)

en: Usage
ca: Ús

en: About
ca: Detalls
