MeetMy.bot Clone (1.0.2) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Configure
gu: ગોઠવણી

en: Width
gu: પહોળાઈ

en: Height
gu: ઊંચાઈ

en: About
gu: વિશે
