MeetMy.bot Clone (1.0.2) - en to sv translation catalogue (14 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Display Settings
sv: Inställningar för visning

en: Display mode
sv: Visningsstil

en: Configure
sv: Konfigurera

en: Width
sv: Bredd

en: Height
sv: Höjd

en: Configuration
sv: Konfiguration

en: General Settings
sv: Allmänna Inställningar

en: Percentage (%)
sv: Procent (%)

en: Not configured
sv: Ej inställd

en: Usage
sv: Användning

en: About
sv: Om

en: Width value
sv: Breddvärde

en: Height value
sv: Höjdvärde
