Membership Manager (1.0.0) - en to am translation catalogue (16 entries)

en: Status
am: ሁኔታ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Type
am: ዓይነት

en: List
am: ዝርዝር

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Edit
am: አርትእ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: View
am: ትይታ

en: ID
am: አይዲ

en: User
am: ተጠቃሚ

en: Active
am: ገባሪ

en: Unlimited
am: ያልተወሰነ

en: Access rules
am: የመድረሻ ህጎች
